Functionarissen

Directie

dhr. R.P. van Velthoven
rector
dhr. H.W. Biemans
conrector onderwijs
plaatsvervangend rector
dhr. H.J. van Hove
conrector financiën 
en facilitaire diensten
mevr. C.B.P Haest- Kaaij
conrector personeels-,
organisatieontwikkeling en communicatie


Schoolleiding


dhr. R.C. Koppert
afdelingsleider brugklas
rkoppert@newmancollege.nl
dhr. R. Krzeszewski
afdelingsleider havo 2 - 5
rkrzeszewski@newmancollege.nl
mevr. A. Jacobs 
afdelingsleider mavo 2 - 4
ajacobs@newmancollege.nl 
mevr. A.M.J.  Hersmis- van Schijndel
afdelingsleider vwo 2 - 6
ahersmis@newmancollege.nl


Decanen & Counselors


mevr. C. Leijten
decaan
cleijten@newmancollege.nl
mevr. M. van den Bemd
decaan
mvandenbemd@newmancollege.nl
mevr. A. Haartsen
zorgcoördinator
ahaartsen@newmancollege.nl
mevr. M. Buijs
counselor
mbuijs@newmancollege.nl


ondersteuners


mevr. H. Manders
hoofd facilitaire dienst en
medewerker personeelszaken
mevr. S. van Lieshout 
1e medewerker administratie
dhr. H. Bogers
hoofd interne dienst